Toogle Örnek

Toggle Title 1
… toggle content 1 …
Toggle Title 2
… toggle content 2 …
Toggle Title 3
… toggle content 3 …
Toggle Title 4
… toggle content 4 …

Akordeon Title nedir? (Güncel bir deneyim ile söylüyorum; Akordeon Title kullanmayınız. Bunun yerine Toogle Title daha kullanışlıdır.

Tootle Title nedir?

yukarıdaki örnekte göreceğiniz üzere 3 adet Toogle eklenmiştir. Bunlara tıklandığında; açılır menü şeklinde içerikleri gösterebilir. Çok text metin içeren sayfalarda kullanabilirsiniz.

ÖNEMLİ NOT: SHORCODE’LAR yani toogle title gibi shorcode’lar. yani kısa kodlar; SADECE SAYFALARDA KULLANILMALIDIR. yazılar için KULLANMAYINIZ!!!

KODLARI NASIL OLUŞTURDUM?

  • WP-PROSPERİTY SHORTCODE GENERATOR tıklayın.
  • İlk Toogle için (Open By default) seçebilirsiniz. BU SAYEDE İLK TOOGLE; AÇIK OLARAK GÖRÜNECEKTİR.
  • EKLE

İkinci (Klasik Toogle için) Tekrar

  • WP-PROSPERİTY SHORTCODE GENERATOR tıklayın.
  • Open by default SEÇMEYİN.
  • EKLE

ikinci (klasik Toogle) objeyi; alt satıra kopya – yapıştır metodu ile ekleyip, çoğaltabilirsiniz. 4 adet Toogle oluşturduk.

Toogle Başlık ve İçeriklerini dilediğiniz gibi değiştirebilir, doldurabilirsiniz. İçerine minik fotoğraflar da ekleyebilirsiniz.

 

Başlık 1
… toggle content 1 …
Başlık 2
İÇERİKLERİNİZİ BURAYA YAZIN. ENTER TUŞUNA BASARAK ALT SATIRA GEÇİP, YENİ BİR PARAGRAF KULLANABİLECEĞİNİZ GİBİ; DEVAM EDEREK OTOMATİK SATIR DA ATLATABİLİRSİNİZ. 
Başlık 3
Sülüklü Göl IMG_2508 Fotoğrafın hemen yanına gelip, enter tuşuna basmadan yazdığımız satırlar ile, text açıklamalar eklemiş olduk. bunun gibi..
Başlık 4
.BİR ÖNCEKİ TOOGLE’A EKLEDİĞİMİZ KÜÇÜK FOTOĞRAFI 300*200 ÖLÇÜLERİNDE “ORTAM KLASÖRÜNDEN ÇEKTİK. Bunun için ORTAM EKLE butonunu kullandık.